Způsob, jakým se v současnosti staví nemovitosti, se mění každým dnem. Lidé už neřeší jen typ stavby samotné, ale od začátku přemýšlí, jak zařídí interiér, jak bude vypadat exteriér nebo jak dům napojí na nové technologie. Pro zájemce o tato témata jsme proto uspořádali akci, během které se návštěvníci mohli seznámit s nejnovějšími trendy v této oblasti. 

Zastřešující myšlenku představovalo téma, které spojovalo všechny prezentující: Moderní a kvalitní bydlení, které je ale zároveň ekologické a udržitelné. Naším dlouhodobým přáním v 2MAD je spojovat dohromady partnery, kteří sdílí podobné hodnoty a se kterými našim klientům dokážeme nabídnout realizaci všech aspektů okolo jejich vysněného bydlení. 

Koho jsme si na akci pozvali? 

Živá střecha

Naši partneři z firmy Živá střecha se zaměřují na realizaci zelených střech a zároveň přichází s myšlenkou hliněných stěn, které zatím využívají jako doplňkové prvky v interiéru a exteriéru. Zelené střechy představují ekologické, úsporné a vizuálně odlišné řešení, než na jaké jsme u většinové zástavby v Čechách zvyklí. Zelené střechy fungují jako přírodní ekologická klimatizace, zvyšují kvalitu životního prostředí a navrací zelený porost tam, kde kvůli husté výstavbě chybí, též zadržují větší množství dešťové vody, díky které je celkově okolí stavby méně přehřáté než u jiných typů střech. Jejich zelenou střechu jsme použili například během naší realizace stavby v Mníšku pod Brdy. Tato firma patří také mezi experty na realizace zahradních jezírek a saunových systémů.

Studio Egoe

K jedním z našich hlavních partnerů patří studio Egoe, v jejichž prostorách v Karlíně celá akce probíhala. S Egoe nás pojí vášeň pro design a výrobky z kvalitních materiálů. Jejich vytříbený styl používáme jak v interiérech, tak exteriérech a nově plánujeme otestovat také jejich vestavby do aut, které patří k nepřehlédnutelným trendům v mobilní architektuře. 

G-atelier

Jako další se představil G-atelier v čele se zahradním architektem Štěpánem Slívou. V našich realizacích často hraje velkou roli provázání vnitřního prostoru se zahradou, a tak pro klienty zajišťujeme i to, aby zahrada odpovídala vyznění celé nemovitosti. Štěpán pro nás vždy navrhuje komplexní pohled na tvarové řešení a uspořádání zahradního prostoru včetně drobného vybavení a zahradní architektury. Tu společně navrhujeme tak, aby fungovala s naším celkovým architektonickým návrhem. Na jeho realizace se můžete podívat např. u na projektu zahrada Uzeničky. 

Komfort plus

Moderní bydlení každým dnem posouvá vývoj konstrukčních prvků, a tak se mění nejen design, ale i technologická řešení. K jedné z firem, která skvěle spojuje design a technologie patří Komfort plus. Komfort plus vyrábí akustické panely a topení, která v interiéru zastávají svoji funkci, ale zároveň interiérům dodávají nový estetický rozměr. 

Italvino a Venture club

Celou akci doplňovala nabídka vín z italvino.cz a pomohl nám jí zorganizovat Venture club. 

Všem moc děkujeme za jejich prezentace a těšíme se na další společné realizace. 

Toužíte i vy po komplexním řešení pro svoji nemovitost? Využijte naše služby a propojte se tak s nejlepšími firmami ve svém oboru.