KARIÉRA

Chcete být součástí 2MAD nebo hledáte možnost, jak s námi spolupracovat?

VOLNÉ POZICE

junior projektant dřevěných konstrukcí / projektant pozemních staveb

Hledáme VŠ studenta stavebního oboru na projektování dřevěných konstrukcí převážně rodinných domů s návazností na výrobu a koordinaci se subdodavateli, zpracování dokumentace DSP a DPS. Formou brigády nebo na full time.

Náš nový parťák by měl mít chuť učit se novým věcem, částečné znalosti v oboru dřevostaveb nebo zájem o ně a měl by umět pracovat ve 2D programech CADKON nebo AUTOCAD. Výhodou bude znalost práce v programech Cadwork, SketchUP nebo Archicad, znalost cizích jazyků a řidičský průkaz. Pracovat budeme společně v kanceláři v pražském Karlíně v mladém týmu dalších projektantů a architektů. Nabízíme možnost růst postupně s ateliérem a zapojovat se do větších projektů s návazností spolupráce i po skončení studia.

Životopis a stručný motivační dopis zasílejte na adresu info@2-mad.cz. Budeme se těšit!

projektant dřevěných konstrukcí

Hledáme projektanta s praxí min. 3 roky na projektování dřevěných konstrukcí převážně rodinných domů s návazností na výrobu a koordinaci se subdodavateli a dále na zpracování výrobní/dílenské dokumentace dřevěných konstrukcí. Dle preferencí je možné se domluvit i na spolupráci na projektech pozemních staveb. Formou full time nebo na projekt/dohodu.

Náš nový parťák by měl mít chuť učit se novým věcem, znalosti v oboru dřevostaveb, znalost práce ve 2D programech např. CADKON, AUTOCAD. Výhodou je znalost práce v Cadwork, SketchUP nebo Archicad, cizí jazyky a řidičský průkaz. Pracovat budeme společně v kanceláři v pražském Karlíně v mladém týmu dalších projektantů a architektů.

Životopis a stručný motivační dopis zasílejte na adresu info@2-mad.cz. Budeme se těšit!

projektant pozemních staveb

Hledáme projektanta s praxí min. 3 roky na projektování převážně rodinných a bytových domů s návazností na výrobu a koordinaci se subdodavateli, zpracování dokumentace DSP, DPS, koordinaci stavby a autorský dozor. Dle preferencí je možné se domluvit i na spolupráci na projektech dřevěných konstrukcí. Formou full time nebo na projekt/dohodu.

Náš nový parťák by měl mít chuť učit se novým věcem, znalosti v oboru pozemních staveb, znalost práce ve 2D programech např. CADKON, AUTOCAD. Výhodou je znalost práce v programech SketchUP nebo Archicad, cizí jazyky a řidičský průkaz. Pracovat budeme společně v kanceláři v pražském Karlíně v mladém týmu dalších projektantů a architektů.

Životopis a stručný motivační dopis zasílejte na adresu info@2-mad.cz. Budeme se těšit!

NEMŮŽETE NAJÍT POZICI PRÁVĚ PRO VÁS?

Napište nám přímo na adresu: info@2-mad.cz