O 2MAD

2MAD jsme založili v kombinaci architekt a statik s cílem nabídnout klientům komplexní službu, která bude využívat potenciál propojení našich profesí od začátku každého projektu.

Naši práci oceňuje také odborná veřejnost, a tak jsme se v roce 2021 umístili na 2. místě v soutěži IBM firma roku 2021 Hlavního města Prahy.

IBM firma roku 2021

ARCHITEKTI A PROJEKTANTI V JEDNOM

Jádro týmu tvoří architekti a projektanti, kteří úzce spolupracují s dalšími odborníky z různých oblastí, abychom investorům zaručili kvalitu výsledku a maximálně jim ulehčili celý proces od první myšlenky až po realizaci a další úpravy v budoucnu. Ať už sníte o novostavbě nebo rekonstrukci, vaším hlavním partnerem bude některý z našich architektů, který s vámi vyřeší, jak pro vás bude prostor fungovat a jak bude vypadat. Stavebními náležitostmi se nemusíte zabývat, za konstrukční kvalitu odpovídá vždy některý z našich projektantů, se kterým bude architekt v úzké spolupráci hned od začátku projektu.

SEZNAMTE SE S NAŠÍM TÝMEM

Svěřit někomu do péče vlastní sen je velký krok. Přesvědčte se, že budete v dobrých rukou.

KONTAKTOVAT 2MAD
Jiří Müller
Ing. arch.  I  hlavní architekt  I  autorizovaný architekt ČKA 05136
Má přehled o všech projektech, každý návrh projde jeho drobnohledem. Neříkejte před ním, že něco nejde, protože vždycky najde hned několik řešení.
Pavel Nechanický
Ing.  I  hlavní projektant  I  autorizovaný projektant ČKAIT 0501319
Jako statik má na starosti posouzení nosnosti a stability konstrukcí, nejradši má dřevostavby a čím složitější, tím lepší.
Veronika Adámková
Ing. arch.  I  architektka
S Jirkou spolupracovala dávno před založením ateliéru. Vyřeší s vámi rekonstrukci bytu i novostavbu, oceníte její pečlivost a praktický pohled.
Jan Müller
Ing. arch.  I  architekt
Jeho doménou jsou vizualizace a větší projekty. S Honzou se potkáte, pokud budete řešit bytový dům nebo komerční stavbu.
Hana Novotná
Ing. arch.  I  architektka
Nejradši má rekonstrukce, při kterých uplatňuje svůj cit pro detail – ať už při plánování dispozice, návrhu materiálového řešení nebo při výběru konkrétního vybavení.
Tereza Pecárová
Ing. arch.  I  architektka
Ať už řeší byt nebo dům, vždycky si poradí a ve svém úsilí neustane, dokud nenajde ideální řešení – i kdyby to znamenalo její čas na stavbě s vrtačkou v ruce.
Jiří Fáber
Ing.  I  projektant
Zkušený odborník, který pracuje tak, že o jeho přítomnosti ani nevíte a všechno plyne, jak má. Potkáte se s ním, pokud řešíte dřevěné konstrukce nebo Freedomky.
Eva Kubjátová
Ing. arch.  I  architektka
Místo navrhování raději pracuje s lidmi. Na začátku projektu se vás bude hodně ptát, abychom vás dobře poznali a zjistili, co opravdu chcete.
Petra Nechanická
Mgr.  I  podpora ateliéru
Stará se o to, abychom se místo všeho papírování a nutností kolem ateliéru mohli naplno věnovat vám.
Kateřina Kořánková
Bc. DiS.  I  projektantka
Jakýkoli návrh od našich architektů pečlivě zpracuje do černobílé podoby technických výkresů, kterým rozumí stavební úřad a všichni dodavatelé.
Klára Španielová
projektantka
Většinu času tráví na telefonu nebo na úřadech, kde vyjednává pro naše klienty a jejich projekty všechna potřebná vyjádření a povolení.
Mr. T
kontrola kvality prostředí  I 
Konstantní tempo, konstantní nálada, konstantní perspektiva. Člen týmu, který se nenechá rozhodit jakoukoli změnou situace.

JAK PRACUJEME

1.
Na míru vašim skutečným potřebám a snům
Hledáme víc než jen obecné zadání a snadno zjistíme, jestli to, o čem mluvíte, je opravdu to, co chcete.

2. Společná tvorba stojí na otevřené diskusi, důvěře a sdílení
Vážíme si vašeho času, proto rádi jednáme přímo a na rovinu.

3. Propojujeme různé obory a znalosti z nich
Respektujeme role všech zúčastněných a vítáme pohledy z různých stran, protože každý rozumí nejlépe svému oboru.

4. Hledáme nová řešení při tvorbě detailů a kombinaci materiálů
Každý klient je originál, proto je i každá realizace unikátní svou podobou i provedením.

5. Nabízíme komplexní řešení projektů a provázení procesem
Od první myšlenky po finální realizaci – v projektech dáváme důraz na jejich užitnou hodnotu, jednoduchost a udržitelnost.

6. Spolupráce s námi začíná sny a končí přátelstvím
Naší prioritou není jenom kvalitní výsledek, záleží nám na skvělé spolupráci, jejímž výsledkem je vztah trvající i po realizaci.

ŘEKLI O NÁS

Jirku a Evu jsme oslovili na doporučení našich přátel. Moje očekávání jako ženy byly, že prostě řekneme jak to chceme, to se nakreslí a půjdeme s tím na stavební úřad. První překvapení byla hned úvodní schůzka. Na té jsme si v příjemné atmosféře povídali o tom, z jakých poměrů s manželem pocházíme a jaké jsou naše představy a ideály o budoucím bydlení. Na základě této schůzky přišel návrh, který jsme již společně ladili. Ocenili jsme, že nás Jirka do ničeho netlačí, zároveň naslouchá našim potřebám a společně se snažíme hledat nejvhodnější řešení našeho vysněného bydlení.
Pokladál nám otázky a podněty k zamyšlení, na které bychom možná sami nepřišli. Měli jsme tak možnost podívat se na určité věci z různých úhlů pohledu. Moje počáteční představa byla rozbita na padrť, a to v tom nejlepším slova smyslu – díky, že děláte věci jinak!

Martin a Zuzka Welschovi

Spolupráce s architekty z 2MAD posunula náš záměr s vybudováním funkčního showroomu o několik pater výše. Perfektní komunikace, smysl pro detail a otevřenost ke kompromisům maximálně uspokojily naše požadavky. Velice rádi se spojíme pro další spolupráci i během dalších projektů.

 

 

Komfort +

Eva s Jirkou jsou neobvyklí profesionálové. Proč? Protože Vás poslouchají, naslouchají a slyší Vás. Slyší Vaše přání a tužby, a to dokonce i takové, které ani ještě nevíte, že je máte. Jak? Tak, že Vám kladou ty správné otázky, na základě kterých Vy si přesně uvědomíte, co chcete. A tady se skrývají ušetřené statisíce až miliony korun! Jak v penězích, tak v čase. I přestože práce II MAD se může na první dobrou zdát dražší, ušetří Vám ve finále mnohonásobně víc. Vyhnete se lámání hlavy nad tím, jak to vlastně chcete a ušetříte peníze tím, že nebudete hledat cestu, která už je prošlápnutá zkušenostmi a kontakty těchto architektů. Pokud hledáte služby, které vystihnou vaše přání, jste na správném místě.

Ing. Simona Nováková

„Jirka mi pomohl zrekonstruovat a dostavět dům. Má úžasný přístup. Vždy pomůže, navrhuje varianty a vidí věci o několik kroků dopředu. Jeho vstřícnost a pečlivost jsem mnohokrát ocenil, když na sebe navazovaly jednotlivé profese a slyšel jsem od dodavatelů: „za to já nemůžu“ nebo „to má dělat ta druhá firma“. Stavba mě s Jirkou bavila a díky němu jsem se nezařadil mezi kamarády, kteří na stavbu svého domu vzpomínají jen negativně. Pomohl mi s 2MAD od A do Z. Jeho služby mě stály peníze, ale myslím, že víc jsem ušetřil na vícepracech dodavatelů a získal jistotu, že jsem postavil kvalitní dům, který mi nebude padat na hlavu. Díky! “

Milan Mahovský

„Původně jsme si chtěli nechat navrhnout jen novou kuchyň, aby se do ní vešla myčka. Po první konzultaci s architektem jsme ale pochopili, že náš byt má mnohem větší potenciál, který jsme si sami nedokázali představit. Byla z toho kompletní rekonstrukce bytu. Neměli jsme žádné zkušenosti se stavebním procesem, takže nás to hodně naučilo. I když to nebylo snadné, stálo to za to a šli bychom do toho znova. Konečně můžeme v bytě fungovat bez kompromisů tak, jak chceme. Díky!“

Lenka a Martin Ráčkovi

OPAKOVANÍ KLIENTI PARTNEŘI

CERTIFIKÁTY ŠKOLENÍ

SOFTWARE

OVĚŘENÍ DODAVATELÉ

PODPORA

V roce 2020 získala firma 2MAD s.r.o. podporu z Evropských strukturálních a investičních fondů, realizovanou skrz Operační program Praha – pól růstu ČR a čerpanou přes druhou výzvu Specializovaných voucherů:

program Pražský voucher na koučing a mentoring, reg.č. Z.07.1.02/0.0/0.0/16_027/0000607

Podpora projektu 2MAD pomůže postavit základní kameny manažerského řízení firmy 2MAD v Praze. Očekávaným výstupem je nastavení udržitelného systému jejího fungování – konkrétně v oblasti financí, managementu, organizace, výroby, marketingu, PR, práva a lidských zdrojů.

Projekt 2MAD spolufinancován Evropskou unií.

program Pražský voucher na kreativní služby, reg.č. CZ.07.1.02/0.0/0.0/16_027/0000607

Podpora projektu Marketingová prezentace a online reklama pro společnost 2MAD byla mířena na to, aby si firma 2MAD sídlící v Praze vytvořila profesionální multimediální prezentaci včetně webových stránek, online marketing, branding a design, produkci a reklamu. Očekávaným výstupem je relevantní poptávka v rámci cílové skupiny i mezi dodavateli, budování povědomí o značce a zároveň šíření myšlenek dál než jen mezi ty, se kterými společnost může napřímo spolupracovat.

Projekt Marketingová prezentace a online reklama pro společnost 2MAD spolufinancován Evropskou unií.