O 2MAD

2MAD jsme založili v kombinaci architekt a statik s cílem nabídnout klientům komplexní službu, která bude využívat potenciál propojení našich profesí od začátku každého projektu.

Naši práci oceňuje také odborná veřejnost, a tak jsme se v roce 2021 umístili na 2. místě v soutěži IBM firma roku 2021 Hlavního města Prahy.

IBM firma roku 2021

ARCHITEKTI A PROJEKTANTI V JEDNOM

Jádro týmu tvoří architekti a projektanti, kteří úzce spolupracují s dalšími odborníky z různých oblastí, abychom investorům zaručili kvalitu výsledku a maximálně jim ulehčili celý proces od první myšlenky až po realizaci a další úpravy v budoucnu. Ať už sníte o novostavbě nebo rekonstrukci, vaším hlavním partnerem bude některý z našich architektů, který s vámi vyřeší, jak pro vás bude prostor fungovat a jak bude vypadat. Stavebními náležitostmi se nemusíte zabývat, za konstrukční kvalitu odpovídá vždy některý z našich projektantů, se kterým bude architekt v úzké spolupráci hned od začátku projektu.

SEZNAMTE SE S NAŠÍM TÝMEM

Svěřit někomu do péče vlastní sen je velký krok. Přesvědčte se, že budete v dobrých rukou.

KONTAKTOVAT 2MAD
Jiří Müller
Ing. arch.  I  hlavní architekt  I  autorizovaný architekt ČKA 05136
Má přehled o všech projektech, každý návrh projde jeho drobnohledem. Neříkejte před ním, že něco nejde, protože vždycky najde hned několik řešení.
Pavel Nechanický
Ing.  I  hlavní projektant  I  autorizovaný projektant ČKAIT 0501319
Jako statik má na starosti posouzení nosnosti a stability konstrukcí, nejradši má dřevostavby a čím složitější, tím lepší.
Veronika Adámková
Ing. arch.  I  architektka
S Jirkou spolupracovala dávno před založením ateliéru. Vyřeší s vámi rekonstrukci bytu i novostavbu, oceníte její pečlivost a praktický pohled.
Jan Müller
Ing. arch.  I  architekt
Jeho doménou jsou vizualizace a větší projekty. S Honzou se potkáte, pokud budete řešit bytový dům nebo komerční stavbu.
Hana Novotná
Ing. arch.  I  architektka
Nejradši má rekonstrukce, při kterých uplatňuje svůj cit pro detail – ať už při plánování dispozice, návrhu materiálového řešení nebo při výběru konkrétního vybavení.
Tereza Pecárová
Ing. arch.  I  architektka
Ať už řeší byt nebo dům, vždycky si poradí a ve svém úsilí neustane, dokud nenajde ideální řešení – i kdyby to znamenalo její čas na stavbě s vrtačkou v ruce.
Jiří Fáber
Ing.  I  projektant
Zkušený odborník, který pracuje tak, že o jeho přítomnosti ani nevíte a všechno plyne, jak má. Potkáte se s ním, pokud řešíte dřevěné konstrukce nebo Freedomky.
Eva Kubjátová
Ing. arch.  I  architektka
Místo navrhování raději pracuje s lidmi. Na začátku projektu se vás bude hodně ptát, abychom vás dobře poznali a zjistili, co opravdu chcete.
Petra Nechanická
Mgr.  I  podpora ateliéru
Stará se o to, abychom se místo všeho papírování a nutností kolem ateliéru mohli naplno věnovat vám.
Klára Španielová
projektantka
Většinu času tráví na telefonu nebo na úřadech, kde vyjednává pro naše klienty a jejich projekty všechna potřebná vyjádření a povolení.
Hana Vokřínková
Bc. projektantka
Tereza Vokřínková
Bc. projektantka
Tomáš Harigel
Bc. projektant
Jiří Beran
Ing. projektový manažer
Jiří Vašíček
Ing. koordinátor projektů
Jitka Fialová
Back office manažerka
Lucie Míková
Back office manažerka
Václav Přibyl
Ing. arch. architekt
Mr. T
kontrola kvality prostředí  I 
Konstantní tempo, konstantní nálada, konstantní perspektiva. Člen týmu, který se nenechá rozhodit jakoukoli změnou situace.

JAK PRACUJEME

1.
Na míru vašim skutečným potřebám a snům
Hledáme víc než jen obecné zadání a snadno zjistíme, jestli to, o čem mluvíte, je opravdu to, co chcete.

2. Společná tvorba stojí na otevřené diskusi, důvěře a sdílení
Vážíme si vašeho času, proto rádi jednáme přímo a na rovinu.

3. Propojujeme různé obory a znalosti z nich
Respektujeme role všech zúčastněných a vítáme pohledy z různých stran, protože každý rozumí nejlépe svému oboru.

4. Hledáme nová řešení při tvorbě detailů a kombinaci materiálů
Každý klient je originál, proto je i každá realizace unikátní svou podobou i provedením.

5. Nabízíme komplexní řešení projektů a provázení procesem
Od první myšlenky po finální realizaci – v projektech dáváme důraz na jejich užitnou hodnotu, jednoduchost a udržitelnost.

6. Spolupráce s námi začíná sny a končí přátelstvím
Naší prioritou není jenom kvalitní výsledek, záleží nám na skvělé spolupráci, jejímž výsledkem je vztah trvající i po realizaci.

ŘEKLI O NÁS

2 MAD Proměnili náš koncepčně a dispozičně zastaralý bungalov v úplně nový domov. Původně zamýšlená přístavba 2. patra nakonec přešla v kompletní rekonstrukci. To, co nám na začátku přišlo nemožné, tedy s minimálními zásahy změnit i dispozici přízemí a proměnit ji v moderní světlý koncept, nebyla pro 2MAD žádná překážka. Paní arch. Veronika Adámková neúnavně a zároveň s naprostou lehkostí vymýšlela nové a nové varianty až jsme našli tu pravou. V začátcích našeho záměru jsme požádali i jiné architektonické firmy až nakonec naštěstí narazili na 2MAD a celkový dojem nelze srovnat. 2MAD svoji pracovitostí a profesionalitou nemají konkurenci. Vše probíhá nenásilně, maximálně vstřícně, lidsky, ale zároveň naprosto profesionálně. Byli jsme v časovém presu abychom stihli odkrytí a zakrytí domu před nástupem podzimu a 2MAD nám vyšli maximálně vstříc. Byla nám zpracována architektonická studie a později kompletní dokumentace pro ohlášeni stavby, která byla velice detailní. S ohlášením nebyl žádný problém, vyřídili za nás vše a byli jsme překvapeni jak hladce a rychle. V samotné stavbě se pak ukázalo, že projekt byl bez chyby a vše bylo perfektně navrženo. Jsme 2MAD moc vděčni a jestli budeme někdy v budoucnu ještě stavět tak jedině s nimi.

Manželé Jiřáčkovi

Jirku a Evu jsme oslovili na doporučení našich přátel. Moje očekávání jako ženy byly, že prostě řekneme jak to chceme, to se nakreslí a půjdeme s tím na stavební úřad. První překvapení byla hned úvodní schůzka. Na té jsme si v příjemné atmosféře povídali o tom, z jakých poměrů s manželem pocházíme a jaké jsou naše představy a ideály o budoucím bydlení. Na základě této schůzky přišel návrh, který jsme již společně ladili. Ocenili jsme, že nás Jirka do ničeho netlačí, zároveň naslouchá našim potřebám a společně se snažíme hledat nejvhodnější řešení našeho vysněného bydlení.
Pokladál nám otázky a podněty k zamyšlení, na které bychom možná sami nepřišli. Měli jsme tak možnost podívat se na určité věci z různých úhlů pohledu. Moje počáteční představa byla rozbita na padrť, a to v tom nejlepším slova smyslu – díky, že děláte věci jinak!

Martin a Zuzka Welschovi

Spolupráce s architekty z 2MAD posunula náš záměr s vybudováním funkčního showroomu o několik pater výše. Perfektní komunikace, smysl pro detail a otevřenost ke kompromisům maximálně uspokojily naše požadavky. Velice rádi se spojíme pro další spolupráci i během dalších projektů.

 

 

Komfort +

Eva s Jirkou jsou neobvyklí profesionálové. Proč? Protože Vás poslouchají, naslouchají a slyší Vás. Slyší Vaše přání a tužby, a to dokonce i takové, které ani ještě nevíte, že je máte. Jak? Tak, že Vám kladou ty správné otázky, na základě kterých Vy si přesně uvědomíte, co chcete. A tady se skrývají ušetřené statisíce až miliony korun! Jak v penězích, tak v čase. I přestože práce II MAD se může na první dobrou zdát dražší, ušetří Vám ve finále mnohonásobně víc. Vyhnete se lámání hlavy nad tím, jak to vlastně chcete a ušetříte peníze tím, že nebudete hledat cestu, která už je prošlápnutá zkušenostmi a kontakty těchto architektů. Pokud hledáte služby, které vystihnou vaše přání, jste na správném místě.

Ing. Simona Nováková

„Jirka mi pomohl zrekonstruovat a dostavět dům. Má úžasný přístup. Vždy pomůže, navrhuje varianty a vidí věci o několik kroků dopředu. Jeho vstřícnost a pečlivost jsem mnohokrát ocenil, když na sebe navazovaly jednotlivé profese a slyšel jsem od dodavatelů: „za to já nemůžu“ nebo „to má dělat ta druhá firma“. Stavba mě s Jirkou bavila a díky němu jsem se nezařadil mezi kamarády, kteří na stavbu svého domu vzpomínají jen negativně. Pomohl mi s 2MAD od A do Z. Jeho služby mě stály peníze, ale myslím, že víc jsem ušetřil na vícepracech dodavatelů a získal jistotu, že jsem postavil kvalitní dům, který mi nebude padat na hlavu. Díky! “

Milan Mahovský

„Původně jsme si chtěli nechat navrhnout jen novou kuchyň, aby se do ní vešla myčka. Po první konzultaci s architektem jsme ale pochopili, že náš byt má mnohem větší potenciál, který jsme si sami nedokázali představit. Byla z toho kompletní rekonstrukce bytu. Neměli jsme žádné zkušenosti se stavebním procesem, takže nás to hodně naučilo. I když to nebylo snadné, stálo to za to a šli bychom do toho znova. Konečně můžeme v bytě fungovat bez kompromisů tak, jak chceme. Díky!“

Lenka a Martin Ráčkovi

OPAKOVANÍ KLIENTI PARTNEŘI

CERTIFIKÁTY ŠKOLENÍ

SOFTWARE

OVĚŘENÍ DODAVATELÉ

PODPORA

V roce 2020 získala firma 2MAD s.r.o. podporu z Evropských strukturálních a investičních fondů, realizovanou skrz Operační program Praha – pól růstu ČR a čerpanou přes druhou výzvu Specializovaných voucherů:

program Pražský voucher na koučing a mentoring, reg.č. Z.07.1.02/0.0/0.0/16_027/0000607

Podpora projektu 2MAD pomůže postavit základní kameny manažerského řízení firmy 2MAD v Praze. Očekávaným výstupem je nastavení udržitelného systému jejího fungování – konkrétně v oblasti financí, managementu, organizace, výroby, marketingu, PR, práva a lidských zdrojů.

Projekt 2MAD spolufinancován Evropskou unií.

program Pražský voucher na kreativní služby, reg.č. CZ.07.1.02/0.0/0.0/16_027/0000607

Podpora projektu Marketingová prezentace a online reklama pro společnost 2MAD byla mířena na to, aby si firma 2MAD sídlící v Praze vytvořila profesionální multimediální prezentaci včetně webových stránek, online marketing, branding a design, produkci a reklamu. Očekávaným výstupem je relevantní poptávka v rámci cílové skupiny i mezi dodavateli, budování povědomí o značce a zároveň šíření myšlenek dál než jen mezi ty, se kterými společnost může napřímo spolupracovat.

Projekt Marketingová prezentace a online reklama pro společnost 2MAD spolufinancován Evropskou unií.