BYTY

Rekonstrukce bytů | návrh interiéru | interiéroví architekti Praha | investiční byty | developerské projekty bytů |

Každý byt nabízí větší potenciál, než si většina lidí dokáže představit. Zkonzultujte s námi svoje nápady a pojďme společně najít možnosti, jak využít potenciál vašeho bytu na maximum. Rekonstrukce bytu, kterou má pod taktovkou architekt, pro vás bude procházka růžovým sadem.

Pomůžeme vám ujasnit si představy, přizpůsobíme prostory vašim potřebám a vybereme vhodné materiály, stavební postupy i zařízení. Celý projekt pak již můžete nechat na nás, zařídíme vše až po výslednou realizaci.

JAKÉ SLUŽBY VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

Umíme zrealizovat téměř cokoliv. Ať už chcete navrhnout nový interiér bytu nebo potřebujete zrekonstruovat ten stávající. Každý prostor řešíme buď jako celek nebo se zaměříme jen na jeho nefunkční části. Výsledný byt pro vás zařídíme včetně vybavení interiéru nebo vám ho předáme ve stavu Shell&core, kdy si ho vybavíte sami podle svého přání nebo ve spolupráci s vlastním bytovým designérem.

Vlastní bydlení

 • maximální využití stávajících prostor
 • změna dispozic a počtu místností
 • přizpůsobení novým životním událostem (narození dítěte, práce z domova, bydlení se seniorem, havárie atd.)
 • respektování vašeho životního stylu a návyků
 • styl, ve kterém se vám bude dobře bydlet

Investiční nemovitosti

 • rozdělení jedné bytové jednotky na více bytů
 • sloučení několika bytů v jeden
 • vzorový byt nebo apartmán ve vzorovém domě
 • přizpůsobení bytu potřebám vaší cílové skupiny
 • soulad s architekturou celého objektu
 • finální provedení ve vámi zvoleném standardu

U každého projektu jsme od začátku až do konce

Chceme, aby naše projekty vypadaly i v realitě tak, jak jsme se dohodli. Stavební firmy vám mohou nabízet jiný materiál nebo jiná řešení, aby si ušetřily práci. My se postaráme o to, aby byl výsledný byt přesně podle vašich představ včetně těch nejmenších detailů.

PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ NÁS?

Záleží nám na tom, aby se vám nebo vašim hostům v bytě dobře bydlelo. Spokojení klienti jsou naší hlavní vizitkou a jsme rádi, když se na nás obracíte s dalšími projekty, na kterých můžeme spolupracovat.

Rádi posloucháme i ty nejbláznivější nápady, které se pokusíme zrealizovat nebo se jim alespoň přiblížit. Na druhou stranu se nebojíme říct ne na věci, u kterých ze zkušenosti víme, že nebudou fungovat.

bytový architekti praha

JSME NEJEN ARCHITEKTI, ALE I KOUČOVÉ V OBLASTI BYDLENÍ

Umíme zrealizovat téměř cokoliv. Během celého projektu se hodně ptáme a pomáháme hledat to pravé řešení právě pro vás. Výsledek pak nejenže vypadá dobře, ale také skvěle funguje a odpovídá vašemu životnímu stylu a možnostem. Rekonstrukce bytu řešíme buď jako celek nebo se zaměříme jen na nefunkční části. Protože jsme i interiéroví architekti zařídíme pro vás celý interiér, nebo vám byt předáme ve stavu Shell&core, kdy si ho vybavíte sami podle svého přání nebo ve spolupráci s vlastním bytovým designérem.

Bytový architekti a projektanti

S námi získáte jednoho partnera, který vám rozumí a na kterého se můžete kdykoliv obrátit ohledně vzhledu, fungování i technických parametrů stavby.

Od snu k vašemu domovu

Zjistíme vaše potřeby a podle nich navrhneme řešení na míru. V každé fázi projektu dohlížíme, aby bylo vše provedené podle návrhu.

Vzájemná důvěra je pro nás vším

Zjistíme vaše potřeby a podle nich navrhneme řešení na míru. V každé fázi projektu dohlížíme, aby bylo vše provedené podle návrhu.

Jdeme za hranice běžného

Zjistíme vaše potřeby a podle nich navrhneme řešení na míru. V každé fázi projektu dohlížíme, aby bylo vše provedené podle návrhu.

REALIZOVANÉ BYTY PRO NAŠE KLIENTY

PODKROVNÍ BYT SE SAUNOU

 • rekonstrukce bytu architekt
 • rekonstrukce bytu architektem

„Chtěl jsem hlavně velkou terasu a vestavěnou saunu. Obojí se mi splnilo.”

V tomto projektu původní prostory vůbec neodpovídaly přáním ani životnímu stylu klienta, a tak jsme jsme měnili celý byt k nepoznání.

Našim hlavním cílem bylo rozšíření malé a zapadlé terasy, aby klient mohl trávit co nejvíc času venku a užívat si zde volné chvíle s přáteli.

Celému bytu jsme měnili dispozice tak, aby v horní části mezonetu vzniklo menší studio, zatímco do dolní části jsme umístili velkorysé obytné prostory s vestavěným kuchyňským koutem.  Do horní části bytu jsme pak zabudovali klientovu vysněnou saunu.

BYT PRO ROZRŮSTAJÍCÍ SE RODINU

 • bytový architekt

„Dokonce jsme se trochu divili, jestli tady opravdu bydlíme.”

Hlavním přáním klienta bylo bydlení v čistém a otevřeném interiéru s designovými doplňky a důrazem na kvalitu použitých materiálů.

Již během plánování jsme také počítali s příchodem nového člena rodiny, a tak se počítalo nejen s prostory pro rodiče, ale také pro miminko.

Nejvýraznější změnou prošla ložnice rodičů, kterou jsme napojili na druhou koupelnu přes vestavěné skříně. Cizí návštěvník by jí tak na první pokus pravděpodobně nenašel.

ŘEKLI O NÁS

„Konečně můžeme v bytě fungovat bez kompromisů a přesně tak, jak chceme. Kompletní rekonstrukci bytu jsme neměli v plánu, ale ještě že jsme do toho šli – stálo to za to. Díky!“

Lenka a Martin

NAPIŠTE NÁM

Rádi byste s někým probrali své nápady na rekonstrukci bytu? Zajímá vás, s čím vším vám může interiérový architekt pomoci? Nebo hledáte někoho, kdo vám nabídne nový pohled na váš projekt a vnese do něj svěží vítr? Dejte nám o sobě vědět a my se vám při nejbližší příležitosti ozveme.

Prohlédněte si další služby, které nabízíme.