CHATY A CHALUPY

Rekonstrukce chalupy | stavba chalupy a dalších rekreačních objektů | investiční chalupy | developerské projekty chalup |

Lákají vás staré objekty, které volají po rekonstrukci? Nebo naopak sníte o moderní stavbě, která vám dopřeje bydlení v přírodě tak, abyste se nemuseli vzdávat svého vysněného komfortu? Pojďte společně s námi vytvořit své vlastní místo pro relaxaci, které bude sloužit nejen vám, ale i dalším generacím.

Pokud vám učarovala představa bydlení na okraji civilizace, pomůžeme vám ujasnit si, které řešení nejlépe odpovídá vašim snům. Jedině tak vznikne místo, kam se budete rádi kdykoliv vracet. Váš sen pak společně s vámi navrhneme a postaráme se také o celou jeho realizaci.

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

Rekonstrukce chalupy

Rádi byste své chalupě vdechli nový život? Pomůžeme vám zachovat genius loci vaší nemovitosti, ale přitom citlivě zakomponovat moderní technologie a trendy, aby vaše chalupa zůstala taková, jakou ji máte rádi, ale přitom byla krásná, funkční a útulná.

Stavba chalupy

Chcete si splnit sen o vlastní chalupě? Pro váš vlastní pozemek nebo pro lokalitu, kterou vám pomůžeme najít, navrhneme a zrealizujeme moderní útočiště ve vesnickém stylu, které bude v souladu s místní architekturou i s vašimi představami.

Chaty a moderní dřevostavby

Milujete dřevo a rádi byste ho viděli nejen v exteriéru, ale i v interiéru vaší rekreační nemovitosti? Vytvoříme pro vás unikátní dřevostavbu, která bude splňovat nejvyšší nároky pro moderní a bezstarostné bydlení a která vám zajistí blízký kontakt s okolní přírodou.

Mobilní a modulární objekty

Vytvoříme pro vás stavbu, která může stát téměř kdekoliv, ať už se jedná o domov na kolech, na vodní ploše nebo třeba na kraji lesa. Celý prostor navrhneme tak, aby i přes kompaktní rozměry nabízel veškerý komfort a pohodlí, které pro svůj odpočinek potřebujete.

Tiny Houses

Hodil by se vám architektonický prvek pro vaši zahradu? Vyzkoušejte malé domečky, pro které jsou charakteristická velká tvrzená okna, moderní design i dřevěné obklady. Rádi vám navrhneme projekt, který bude odpovídat vašim estetickým požadavkům, praktičnosti i umístění na pozemku. Vybrat si můžete moderní, minimalistické, praktické i atypické provedení.

Dřevěné konstrukce

Vyrobíme vám dřevěnou konstrukci pro různé účely, ať již se jedná o altánek, pergolu nebo jinou drobnou zahradní architekturu. Vybrat si můžete z našich již připravených projektů nebo si nechat navrhnout konstrukci na míru vašemu pozemku i přáním. Celý objekt vám na místě rádi sestavíme, v případě zájmu vám ale můžeme dodat jen připravenou konstrukci, kterou si sami jednoduše poskládáte.

PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ NÁS?

Žádný pozemek ani nápad pro nás nejsou překážkou. Pokud toužíte po stavbě v korunách stromů nebo třeba na skále, vždy vymyslíme takové řešení, které půjde zrealizovat. Vaše nápady posuneme vždy o krok dál anebo je přetvoříme tak, aby pro vás fungovaly i v dlouhodobém časovém horizontu.

U rekonstrukce staré chalupy i u realizace novostavby pro vás navrhneme také celý interiér, který bude odrážet charakter stavby a který bude nejen dobře vypadat, ale ve kterém se vám bude i dobře odpočívat. U chalup a chat klademe důraz na souznění stavby s okolní přírodou, abyste využili potenciál svého pozemku na maximum.

PŘENÁŠÍME VAŠE SNY A PŘÁNÍ DO REALITY

Navrhneme pro vás takovou stavbu, ve které bude relaxace a odpočinek na prvním místě. Během našich schůzek s vámi najdeme nejvhodnější formu rekreačního objektu právě pro vás, podle které pak navrhneme a zpracujeme projektovou dokumentaci, vyjednáme stavební povolení a zařídíme celou realizaci.

Výsledná stavba vám pomůže odpoutat se od každodenního života, ale zároveň vám poskytne veškerý komfort moderního bydlení. Při realizaci s námi navíc budete mít jistotu, že vše probíhá podle schválené dokumentace, ve slíbeném čase a bez jakýchkoliv komplikací.

Jsme architekti, projektanti i realizátoři staveb

Jako architekti a projektanti jsme schopni posoudit nejen estetickou, ale i technickou stránku každé stavby. Díky tomu můžete mít jistotu, že vaše stavba bude splňovat nejvyšší technické standardy a vydrží vám ve skvělém stavu po mnoho let.

Dáváme vašim snům jasný tvar

Pomáháme měnit vaše nápady a přání v konkrétní návrhy. Řídíme každý krok v celém projektu a dbáme na to, aby se vše zrealizovalo tak, jak jsme se domluvili. Jen díky tomu je výsledná stavba podle vašich přání a představ.

Vzájemný respekt a důvěra jsou jádrem úspěšné spolupráce

Vytváříme prostředí, ve kterém se můžeme spolehnout na naše klienty a kde se oni mohou spolehnout na nás. Co slíbíme, to platí, a dané sliby také vždy plníme. I proto s vámi komunikujeme a řešíme i zdánlivě nepodstatné detaily, abyste měli jistotu, že vše probíhá tak, jak má.

Umíme překonat i velké výzvy

Trendy i technologie se v oblasti stavebnictví neustále mění. My tento vývoj neustále sledujeme a rozšiřujeme podle něj portfolio našich činností. V kombinaci s našimi dlouholetými zkušenostmi pak umíme plnit i ty technicky nejnáročnější požadavky.

REALIZOVANÉ CHALUPY A CHALUPY PRO NAŠE KLIENTY

NOVOSTAVBA HORSKÉ CHATY V KRKONOŠÍCH

Pro tento projekt jsme na místě nevyhovující chalupy navrhli novostavbu horské chaty přímo v srdci Krkonoš. Nová stavba vnějšími rozměry i proporcemi kopíruje původní objekt, ale celý interiér se změnil tak, aby lépe vyhovoval přáním a životnímu stylu našeho klienta.

Do přízemí jsme proto umístili obytnou místnost, hlavní ložnici s koupelnou, technické zázemí a garáž. V obytném podkroví se nachází ložnicová část s wellness zónou, do které lze vstoupit i přímo z venčí.

REKONSTRUKCE CHALUPY

Pro tento projekt v Jizerských horách jsme se po zhodnocení technického stavu původního objektu rozhodli pro odstranění stávající stavby. Ta byla řešená jako slepenec různých přístaveb a navíc se nacházela v celkově chatrném stavu. Na jejím místě jsme místo toho vytvořili nový dvoupodlažní rodinný dům s obdélníkovým půdorysem a sedlovou střechou.

Vše jsme doplnili o samostatný apartmán s plochou zelenou střechou, který nyní slouží pro krátkodobé pobyty. Vnitřní dispozice domu nyní nabízí řešení pro tří až čtyřčlennou rodinu s možností pohodlného ubytování různých návštěvníků.

ŘEKLI O NÁS

„Eva s Jirkou jsou neobvyklí profesionálové. Proč? Protože Vás poslouchají, naslouchají a slyší Vás. Slyší Vaše přání a tužby, a to dokonce i takové, které ani ještě nevíte, že je máte. Jak? Tak, že Vám kladou ty správné otázky, na základě kterých Vy si přesně uvědomíte, co chcete. A tady se skrývají ušetřené statisíce až miliony korun! Jak v penězích, tak v čase. I přestože práce II MAD se může na první dobrou zdát dražší, ušetří Vám ve finále mnohonásobně víc. Vyhnete se lámání hlavy nad tím, jak to vlastně chcete a ušetříte peníze tím, že nebudete hledat cestu, která už je prošlápnutá zkušenostmi a kontakty těchto architektů. Pokud hledáte služby, které vystihnou vaše přání, jste na správném místě.“

Simona Nováková

NAPIŠTE NÁM

Rádi byste s někým probrali své nápady na svoji novou chalupu nebo její rekonstrukci? Dejte nám o sobě vědět a my se vám při nejbližší příležitosti ozveme.

Prohlédněte si další služby, které nabízíme.