BYTOVÉ A POLYFUKČNÍ DOMY, KOMERČNÍ STAVBY

Soukromé projekty | komerční stavby | investiční stavby | developerské projekty |

Při navrhování bytových domů nebo polyfunkčních a komerčních staveb vytváříme inovativní a unikátní prostředí, které reflektuje vaše investiční cíle a které je zároveň atraktivní a lákavé pro budoucí uživatele.

V těchto dynamických stavbách se zaměřujeme na vytváření míst, která podporují různé aktivity a interakce mezi lidmi. Důraz klademe na flexibilitu navrženého prostoru, optimální využití plochy, efektivní napojení na dopravní a komunikační systémy, ale také na bezpečnost a přístupnost každého objektu.
Plánujete developerský projekt, stavbu bytového domu nebo jinou komerční stavbu?

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

Jako váš partner při realizaci developerských staveb vždy transformujeme vaši vizi do reality. Společně s vámi rozvíjíme vaše sny a posouváme vaše představy o krok dál. Jsme schopni přinést neobyčejné architektonické návrhy a zajistit jejich profesionální realizaci v téměř jakémkoliv měřítku.

Bytové domy

Návrh bytového domu zahrnuje vše od menších rezidenčních budov až po rozsáhlé komplexní soubory bytových jednotek. Stejný důraz jako na jednotlivé byty klademe také na uživatelsky přívětivé vstupní haly, výtahy, parkoviště, zahrady a společenské prostory, které uspokojí různé potřeby a životní styl budoucích obyvatel.

Polyfunkční domy

Při navrhování polyfunkčních staveb se zaměřujeme na propojení jednotlivých funkcí objektu a vytváření harmonického prostředí. Realizujeme multifunkční centra, ve kterých propojujeme obytné, komerční, kancelářské, zábavní a další druhy prostorů pod jednou střechou.

Komerční stavby

U staveb pro obchodní a podnikatelské účely optimalizujeme veškeré prostory a estetiku budovy, aby dohromady vytvářely poutavé prostředí, které
bude efektivně sloužit potřebám vašeho podnikání a poskytovat vhodné prostředí pro vaše obchodní záměry. Našimi hlavními cíli jsou vysoká funkčnost, obchodní prezentace, bezpečnost a flexibilita navrženého prostoru.

Rekonstrukce bytového domu a jiných staveb

Po zvážení vašich potřeb optimalizujeme vaše současné prostory tak, abyste mohli využívat jejich potenciál na maximum. Zmodernizujeme a technologicky inovujeme systémy ve vaší budově, esteticky vylepšíme vzhled interiéru i exteriéru a zvýšíme energetickou efektivitu celé budovy, abyste se přiblížili aktuálním energetickým standardům a snížili provozní náklady svého podnikání.

PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ NÁS?

Každý náš projekt navrhujeme jako unikátní řešení na míru vašim potřebám. Přicházíme s kreativním řešením, které zároveň splňuje veškeré funkční i estetické požadavky vás i vašich budoucích zákazníků.

Díky mnohaletým zkušenostem víme, jak vytvořit inovativní a zároveň úsporné budovy, které podpoří nejrozmanitější podnikatelské záměry.

Váš projekt odřídíme od začátku až do konce, abyste měli jistotu, že vše probíhá v souladu s vašimi představami, v daném časovém plánu a za domluvený rozpočet.

NEJDŘÍV SE PTÁME, PAK NAVRHUJEME

Chceme, aby náš návrh odpovídal vašim skutečným potřebám a přáním. Naše služby zahrnují nejen návrh a design, ale také dohled nad realizací celé stavby. Protože naše služby přesahují do různých oblastí, můžeme vám pomoci také s výběrem pozemku nebo zprostředkovat financování vašeho záměru.

Naše zkušenosti z oblasti developerských a investičních projektů nám umožňují efektivně řešit i velmi složité a polyfunkční stavby, takže zatímco my stavíme, vy se v mezičase můžete věnovat rozvoji svého podnikání.

Jsme víc než jen architekti

Naše znalosti a zkušenosti nám umožňují navrhovat a realizovat komplexní stavby, které zůstávají funkční a designově nadčasové po mnoho desetiletí.

Dáváme vašemu podnikání jasný tvar

Budovy navrhujeme tak, aby co nejlépe sloužily vašemu podnikatelskému záměru. Víme, jak přilákat nové zákazníky a které inovace a trendy v oblasti architektury fungují v odvětví vašeho podnikání.

Stavíme na vzájemném respektu a důvěře

Víme, co obnáší investování do různých projektů a zakládáme si na tom, abychom vaší investici dali skutečnou hodnotu. Vaši stavbu vám dodáme v domluveném termínu a za domluvený rozpočet.

Velkým výzvám jdeme naproti

Věříme, že kvalitní architektura a technická dokonalost jdou ruku v ruce. Vytváříme polyfunkční stavby, které ohromují svým vzhledem, jsou navíc technicky bezchybné a vedou k návratnosti vašich investic.

REALIZOVANÉ PROJEKTY PRO NAŠE KLIENTY

POLYFUNKČNÍ A BYTOVÝ DŮM HOŘICE

Tento projekt bytového domu propojuje prostory pro různé aktivity, a tak zde najdete jasně definované zóny pro bydlení, komerční prostory i kanceláře. Celý polyfunkční objekt se nachází na velmi exponované parcele u jihozápadního okraje města Hořic v Podkrkonoší. Stavba vizuálně navazuje na stávající zástavbu, ale zároveň poskytuje novou dominantu v okolí kruhové křižovatky.

Pro návrh bytového domu Hořice jsme zvolili pískovcový obklad z lokálních zdrojů, který jsme zkombinovali s různými druhy omítek, s dřevěnými terasami a s tmavým rámováním oken. Díky tomu vznikl působivý minimalistický exteriér s výrazně kontrastujícími prvky, který neruší své okolí, ale zároveň ho nikdo nepřehlédne.

OBECNÍ ÚŘAD HOVORČOVICE

Pro soutěž o návrh nového sídla Obecního úřadu v Hovorčovicích jsme navrhli moderní stavbu, která svým tvaroslovím vychází z historického venkovského kontextu.

Zatímco ve směru k nejfrekventovanějšímu příjezdu nabízí reprezentativní vzhled se vstupem pro pěší, ke Staré návsi se otevírá do komornějšího veřejného prostranství.

Principy otevřenosti a průhledů se promítají i do vnitřního řešení, ve kterém jsme nechali vyniknout prostor pro konání společenských a kulturních akcí.

ŘEKLI O NÁS

„Spolupráce s architekty z 2MAD posunula náš záměr s vybudováním funkčního showroomu o několik pater výše. Perfektní komunikace, smysl pro detail a otevřenost ke kompromisům maximálně uspokojily naše požadavky. Velice rádi se spojíme pro další spolupráci i během dalších projektů.“

Komfort plus

NAPIŠTE NÁM

Chcete s námi spolupracovat na vytvoření unikátního projektu pro vaše podnikání? Dejte nám o sobě vědět a my se vám při nejbližší příležitosti ozveme.

Prohlédněte si další služby, které nabízíme.