Project Description

NOVOSTAVBA MODERNÍ ROUBENKY

Moderní bydlení v lese – s vůní dřeva, veškerým komfortem a divokou zvěří na zahradě. Taková je naše vzorová novostavba moderní roubenky ve stylu 4 Elements Living. Její jednoduchý objem pokorně zapadá mezi vzrostlé stromy a nepovyšuje se nad žádný z nich. Velkorysá okna propojují vnitřní život s tím vnějším, kultivovaný elegantní prostor s tím přirozeně divokým a nevyzpytatelným. Majitelé si moc přáli žít blíž přírodě, aby se už nemuseli těšit jen na výlety o víkendech nebo na dovolené. A tak jejich každý den začíná pohledem do korun stromů se vzdálenou siluetou města.

Zadáním bylo vytvořit místo pro rodinné bydlení i pro práci. Prostor jsme proto rozvrhli tak, aby nabízel komfortní bydlení pro velkou rodinu a zároveň dostatečné soukromí všem členům, ať už si zrovna budou hrát nebo pracovat. Celou dřevostavbu tvoří dva celky: první tvoří obývací pokoj s kuchyní, tři ložnice, dvě koupelny a samostatné wc, zatímco v druhé části je samostatně přístupný prostor s koupelnou, dvěma pracovnami a kuchyňkou.

Koncept 4 Elements Living propojuje tradiční český postup stavění se soudobým využitím a stylem života. Veškeré informace najdete na našem webu.

Místo stavby: střední čechy
Zastavěná plocha: 235,6 m² + 100 m² terasa
Dispozice: 4 + 1 a 2 + 1
Studie revize: 2020
Realizace: 2020-2022