Project Description

MODERNÍ PATROVÝ DŮM

Klienti z Mladé Boleslavi za námi přišli s poměrně jasnou představou o vysněné podobě svého domu. Jejich hlavním přáním bylo, aby rodina trávila většinu času společně v obývacím pokoji nebo na přilehlé zahradě. V naší studii jsme proto navrhli moderní patrový dům se zelenou střechou, kde je středobodem celého domu kuchyně s vysokým stropem, na kterou navazuje velký obývací pokoj. Ostatní pokoje jsou menší, a tak rodina může trávit většinu času spolu tak, jak si přála.

Místo stavby: Středočeský kraj
Zastavěná plocha: 229,88 m²
Dispozice: 5 + kk
Studie: 2022-2023

ZAJÍMAVOST PROJEKTU

Návrh nám pomohla doladit virtuální realita

Architektura se neustále vyvíjí a v posledních letech se stále častěji využívá technologie virtuální reality (VR) nejen pro návrhy nových budov, různých konstrukcí nebo plánů na rekonstrukce, ale také pro výslednou prezentaci klientům. Ať už jde o malý rodinný dům nebo velkou kancelářskou budovu, virtuální realita pomáhá oběma stranám – klientům s představivostí a odborníkům s dokonalou koordinací.

Interaktivní virtuální prohlídka poskytla nám i našim klientům mnohem víc možností, jak si představit konečnou podobu domu, než jakou nabízejí tradiční 2D plány a výkresy. Klienti se mohli plně ponořit do svého nového domova a vidět, jaké bude mít skutečné rozměry a jak bude vypadat interiér i exteriér.