ZÍSKEJTE SVŮJ E-BOOK ZDARMA

Průvodce při tvorbě návrhů interiérů | praktické tipy

BYTY

Rekonstrukce bytů | návrh interiéru | bytový architekt

Každý byt nabízí větší potenciál, než si většina lidí dokáže představit. Zkonzultujte s námi svoje nápady a pojďme společně najít možnosti, jak využít potenciál vašeho bytu na maximum.

Pomůžeme vám ujasnit si představy, přizpůsobíme prostory vašim potřebám a vybereme vhodné materiály, stavební postupy i zařízení. Celý projekt pak již můžete nechat na nás, zařídíme vše až po výslednou realizaci.

JAKÉ SLUŽBY VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

Umíme zrealizovat téměř cokoliv. Každý prostor řešíme buď jako celek nebo se zaměříme jen na jeho nefunkční části. Výsledný byt pro vás zařídíme včetně vybavení interiéru nebo vám ho předáme ve stavu Shell&core, kdy si ho vybavíte sami podle svého přání nebo ve spolupráci s vlastním bytovým designérem.

Vlastní bydlení

 • maximální využití stávajících prostor
 • změna dispozic a počtu místností
 • přizpůsobení novým životním událostem (narození dítěte, práce z domova, bydlení se seniorem, havárie atd.)
 • respektování vašeho životního stylu a návyků
 • styl, ve kterém se vám bude dobře bydlet

Investiční nemovitosti

 • rozdělení jedné bytové jednotky na více bytů
 • sloučení několika bytů v jeden
 • vzorový byt nebo apartmán ve vzorovém domě
 • přizpůsobení bytu potřebám vaší cílové skupiny
 • soulad s architekturou celého objektu
 • finální provedení ve vámi zvoleném standardu

U každého projektu jsme od začátku až do konce

Chceme, aby naše projekty vypadaly i v realitě tak, jak jsme se dohodli. Stavební firmy vám mohou nabízet jiný materiál nebo jiná řešení, aby si ušetřily práci. My se postaráme o to, aby byl výsledný byt přesně podle vašich představ včetně těch nejmenších detailů.

PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ NÁS?

Záleží nám na tom, aby se vám nebo vašim hostům v bytě dobře bydlelo. Spokojení klienti jsou naší hlavní vizitkou a jsme rádi, když se na nás obracíte s dalšími projekty, na kterých můžeme spolupracovat.

Rádi posloucháme i ty nejbláznivější nápady, které se pokusíme zrealizovat nebo se jim alespoň přiblížit. Na druhou stranu se nebojíme říct ne na věci, u kterých ze zkušenosti víme, že nebudou fungovat.

bytový architekti praha

JSME NEJEN ARCHITEKTI, ALE I KOUČOVÉ V OBLASTI BYDLENÍ

Na úplném začátku vám pomůžeme vytvořit zadání přesně tak, aby pro vás byl výsledek přínosem nejen teď, ale i v budoucnu, a aby dával smysl v kontextu vašeho celého života. Nepracujeme stylem ‘my víme, co chcete, takže vy nás budete poslouchat’. Zajímáte nás vy, vaše individualita a jedinečnost, které pak promítneme do hmoty.

Architekti a projektanti již od začátku

S námi získáte jednoho partnera, který vám rozumí a na kterého se můžete kdykoliv obrátit ohledně vzhledu, fungování i technických parametrů stavby.

Od snu k vašemu domovu

Zjistíme vaše potřeby a podle nich navrhneme řešení na míru. V každé fázi projektu dohlížíme, aby bylo vše provedené podle návrhu.

Vzájemná důvěra je pro nás vším

Neprosazujeme své designové představy, ale nasloucháme vašim potřebám. Koukáme i do budoucna a snažíme se při realizaci zohlednit případné změny, které mohou ve vašem životě nastat.

Jdeme za hranice běžného

Sledujeme nové materiály, technologie i stavební postupy. Umíme se přizpůsobit vašim možnostem a navrhnout nejvhodnější řešení.

REALIZOVANÉ BYTY PRO NAŠE KLIENTY

Podívejte se na výběr našich realizací:

PODKROVNÍ BYT SE SAUNOU

Havanská, Praha 7

 • rekonstrukce bytu architekt
 • rekonstrukce bytu architektem

„Chtěl jsem hlavně velkou terasu a vestavěnou saunu, ale vůbec jsem netušil, jestli se to tam vejde. Obojí se mi splnilo.”

V tomto projektu původní prostory vůbec neodpovídaly přáním ani životnímu stylu klienta, a tak jsme jsme měnili celý byt k nepoznání. Našim hlavním cílem bylo rozšíření malé a zapadlé terasy, aby klient mohl trávit co nejvíc času venku a užívat si zde volné chvíle s přáteli. 

Celému bytu jsme měnili dispozice tak, aby v horní části mezonetu vzniklo menší studio pro něj a jeho partnerku, zatímco do dolní části jsme umístili velkorysé obytné prostory s pianem a vestavěným kuchyňským koutem. Do horní části bytu jsme zabudovali klientovu vysněnou saunu, ze které klient během saunování pozoruje noční Prahu. 

Zajímá vás víc? Přečtěte si průběh celého projektu.

BYT PRO ROZRŮSTAJÍCÍ SE RODINU

Veverkova, Praha 6

 • bytový architekt

„Výsledek nás hodně překvapil. Dokonce jsme se trochu divili, jestli tady opravdu bydlíme.”

Hlavním přáním klienta bylo bydlení v čistém a otevřeném interiéru s designovými doplňky a důrazem na kvalitu použitých materiálů.

Již během plánování jsme také počítali s příchodem nového člena rodiny, a tak se počítalo nejen s prostory pro rodiče, ale také pro miminko.

Nejvýraznější změnou prošla ložnice rodičů, kterou jsme napojili na druhou koupelnu přes vestavěné skříně. Cizí návštěvník by jí tak na první pokus pravděpodobně nenašel.

Přečtěte si víc o realizaci tohoto bytu.

ŘEKLI O NÁS

„Konečně můžeme v bytě fungovat bez kompromisů a přesně tak, jak chceme. Kompletní rekonstrukci bytu jsme neměli v plánu, ale ještě že jsme do toho šli – stálo to za to. Díky!“

Lenka a Martin

E-BOOK: Proměňte svůj domov snů v realitu

Chystáte se na rozsáhlou přeměnu domova nebo jen na drobné estetické změny? Objevte klíčové kroky, jak efektivně plánovat rekonstrukci, zda potřebujete architekta nebo designéra, a jak si představit finální výsledek. Náš e-book vás provede od prvotní motivace až po realizaci.

Poznejte, jak se připravit na proměnu, která přesně odpovídá vašim potřebám a představám.

NAPIŠTE NÁM

Rádi byste s někým probrali své nápady na rekonstrukci? Nebo hledáte někoho, kdo vám nabídne jiný pohled na váš projekt a ukáže vám nové možnosti? Dejte nám o sobě vědět a my se vám při nejbližší příležitosti ozveme.

Prohlédněte si další služby, které nabízíme.