Architecture Home – test2023-02-24T12:44:30+01:00

DREAM BUILD LIVE

ZASNĚTE SE A STAVBU NECHTE NA NÁS

Byty

Rodinné domy

Komerční stavby

PŘIVEDEME K ŽIVOTU VAŠE SNY

Staneme se vaším parterem od první myšlenky po předání klíčů. Váš sen přivedeme k životu bez starostí, efektivně, ekologicky, ekonomicky a v předem domluvených termínech. Všechno na míru vašemu životnímu stylu.

KDO PRO VÁS BUDE PRACOVAT

Dobrý architekt nepřemýšlí jen nad budovou, ale i nad životem v ní. Přesně tak přistupujeme k práci v 2MAD. Protože máme v týmu nejen architekty, ale i projektanty a odborníky z mnoha dalších oblastí, dokážeme přivést k životu jakýkoli sen, který nosíte v hlavě.

BLOG

Tradiční či moderní roubenka: Která je ta pravá pro vás?

By |3 října, 2023|Categories: Blog, Dřevostavby|

Když se řekne roubenka, většině z nás se vybaví nostalgický obrázek malebného venkovského stavení na samotě u lesa. Roubené stavby ale zahrnují mnohem víc než jen typickou lidovou architekturu, své si mohou najít i milovníci soudobého designu a chytrých domácností.

Virtuplex: Prohlédněte si vaši novou nemovitost ve virtuální realitě ještě před zahájením stavby

By |22 května, 2023|Categories: Blog|

Architektura se neustále vyvíjí a v posledních letech se stále častěji využívá technologie virtuální reality (VR) nejen pro návrhy nových budov, různých konstrukcí nebo plánů na rekonstrukce, ale také pro výslednou prezentaci klientům.

Chcete se pustit do rekonstrukce roubenky? Poradíme vám, na co se připravit

By |23 listopadu, 2022|Categories: Blog, Dřevostavby|

Přejete si, aby výsledkem vaší rekonstrukce byla roubenka malebná na pohled a praktická uvnitř? Zjistěte, co všechno potřebujete vědět.

INSPIRUJTE SE

+11 LET PRAXE  +250 STAVEB  USTÁLENÝ TÝM OPAKOVANÍ KLIENTI

ŘEKLI O NÁS

„Konečně můžeme v bytě fungovat bez kompromisů a přesně tak, jak chceme. Kompletní rekonstrukci bytu jsme neměli v plánu, ale ještě že jsme do toho šli – stálo to za to. Díky!“

Lenka a Martin

„Jirka má úžasný přístup. Vždycky pomůže, navrhuje varianty a vidí věci o několik kroků dopředu. Díky němu jsem se nezařadil mezi kamarády, kteří na stavbu svého domu vzpomínají jen negativně. “

Milan Mahovský

„Eva s Jirkou jsou neobvyklí profesionálové. Proč? Protože Vás poslouchají, naslouchají a slyší Vás. Slyší Vaše přání a tužby, a to dokonce i takové, které ani ještě nevíte, že je máte. Jak? Tak, že Vám kladou ty správné otázky, na základě kterých Vy si přesně uvědomíte, co chcete. A tady se skrývají ušetřené statisíce až miliony korun! Jak v penězích, tak v čase. I přestože práce II MAD se může na první dobrou zdát dražší, ušetří Vám ve finále mnohonásobně víc. Vyhnete se lámání hlavy nad tím, jak to vlastně chcete a ušetříte peníze tím, že nebudete hledat cestu, která už je prošlápnutá zkušenostmi a kontakty těchto architektů. Pokud hledáte služby, které vystihnou vaše přání, jste na správném místě.“

Simona Nováková
Přejít nahoru